Drzwi InterDoor – Dla tych, którzy oczekują więcej.

W ofercie tego producenta znajdziemy rozwiązania, które wyróżniają produkty tej marki na rynku. Drzwi Interdoor to wiele ciekawych modeli zaprojektowanych z dbałością o detale, wykonanych z wysokiej jakości materiałów w szerokiej gamie wykończeń. Daje to możliwość dopasowania ich do różnorodnych koncepcji wnętrz.  Modele drzwi takie jak wzór Classic, czy nowe wzory drzwi Fresa i drzwi Loggia odpowiadają na aktualny trend w projektowaniu wnętrz w którym coraz częściej widzimy powrót do klasyki.

Drzwi Fresa

Klasyczne modele drzwi Fresa i Classic

                                  

Dla poszukujących minimalizmu i nowoczesnych wzorów doskonałym wyborem będzie model drzwi Płaskie, który można pokryć m.in. okleinami monochromatycznymi, okleinami w połysku Glossa lub polakierować  na dowolny kolor z palety RAL lub NCS.  Dla poszukujących nowoczesnych modeli drzwi z przeszkleniem polecamy takie wzory jak Lukka, Livorno, Siena czy Derby. Innym ciekawym wzorem są drzwi z intarsjami w kolorze białym, czarnym lub aluminium, które znajdziemy w modelu drzwi Alba.

Nowoczesne modele drzwi 

                                   

Odwrotna przylga

Inter Door to prekursor wprowadzania tego rozwiązania na rynek. Pomimo, że drzwi z odwrotną przylgą są w ofercie tego producenta od długiego czasu, świadomość tego rozwiązanie nie jest jeszcze powszechnie znana wśród klientów. Odwrotna przylga to wybór dla tych, którzy przywiązują uwagę do wielu detali i oczekują, aby każde drzwi stanowiły jedną płaszczyznę. Bez względu czy są to drzwi łazienkowe czy drzwi do pokoju, po zamknięciu będą tworzyły jedną linię od strony korytarza.

Drzwi ukryte InterDoor

Drzwi ukryte to rozwiązanie na zamknięcie pomieszczenia zarówno w formie fizycznej jak i wizualnej w taki sposób, aby drzwi maksymalnie współgrały z wykończeniem pomieszczenia. W tym konkretnym przypadku mamy na myśli wykończenie ściany w taki sposób, że drzwi wkomponowują się w nią tworząc jedną spójną całość. Drzwi na ościeżnicach ukrytych możemy wykończyć na rożne sposoby. Możemy pomalować je farbą w tym samym kolorze jak ściana, pokryć tapetą czy tynkiem dekoracyjnym. Takie rozwiązanie możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu gdzie drzwi ukryte doskonale komponują się ze ścianą telewizyjną stając się praktycznie niewidoczne. Drzwi ukryte jak i drzwi na standardowych ościeżnicach mogą być wykonane na niestandardową wysokość nawet do wysokości 3 metrów!

Jeśli zaciekawił Cię nasz artykuł i chciałbyś otrzymać więcej informacji na temat drzwi marki Interdoor skontaktuj się z nami już dziś.

Tu możesz zobaczyć ofertę drzwi tego producenta

>>>   OFERTA DRZWI INTERDOOR   <<<