O firmie

INDYWIDULANY DORADCA

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Z doświadczenia wiemy, że wybór drzwi to nie jest łatwa decyzja. Zaczynają mnożyć się pytania. Od czego zacząć? Od producenta, czy od wzoru? Drzwi lakierowane czy fornirowane? Przylgowe czy bezprzylgowe? I co to jest przylga?! Często słyszymy słowa: „nie sądziliśmy, że przy wyborze drzwi jest do podjęcia, aż tyle decyzji”. Na szczęście nie musisz mierzyć się z tym samotnie. Tym co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań.

Stawiamy na osobisty kontakt, dokładniejszą analizę potrzeb, dostosowanie terminów i godziny spotkania. W obecnej dobie, gdzie czas jest ciągle w deficycie, dążymy do optymalizacji procesu tak, byś Ty mógł go zaoszczędzić. Nasza wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie w branży drzwi jak również w projektowaniu i wykończeniu wnętrz może pracować dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą drzwi i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zarekomendujemy odpowiednie rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Jak działamy?

1. Rozpoznanie potrzeb

1. Rozpoznanie potrzeb

Poznajemy Twoje oczekiwania. Im więcej powiesz nam o tym jakich drzwi szukasz, tym precyzyjniej je dopasujemy. Każda informacja ma znaczenie. Możemy porozmawiać telefonicznie. Możesz przesłać nam informacje na e-mail lub przez formularz. Dobrze będzie spotkać się również osobiście. Na ekspozycji zobaczysz wiele modeli drzwi.

 

2. Rozpoznanie możliwości

2. Rozpoznanie możliwości

Jeśli już dobraliśmy odpowiednie drzwi do Twojego wnętrza musimy potwierdzić czy nie ma przeciwwskazań technicznych, aby prezentowały się u Ciebie wspaniale. Czy otwór w murze jest odpowiedni, czy nie będzie problemów z otwieraniem, jak grube są ściany.

3. Spersonalizowana oferta

3. Spersonalizowana oferta

Teraz gdy wszystko jest już wybrane i sprawdzone możemy uzgodnić szczegóły. Co, jak, kiedy i za ile. To już krok od chwili kiedy drzwi pojawią się w Twoim domu.

4. Sprawna realizacja

4. Sprawna realizacja

Tu kończymy nasza przygodę. Wybrane dla Ciebie drzwi dostarczamy i instalujemy. Zajmują się tym doświadczeni montażyści posiadający autoryzacje producentów. To gwarancja sprawnej realizacji z wysoką jakością usługi.

O PRODUKTACH  – TO WAŻNE

 

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka oferta drzwi wielu producentów. Nie wszystkie rozwiązania są łatwe czy możliwe do zaprezentowania na stronie internetowej w sposób atrakcyjny czy zrozumiały. Konkretny model drzwi może być wykonany w kilku konfiguracjach jako:

•  drzwi na ościeżnicy stałej  •  drzwi na ościeżnicy regulowanej  •  drzwi na ościeżnicy ukrytej  •  drzwi przesuwne w systemie naściennym  •  drzwi przesuwne w kasecie chowane w ścianę  •  drzwi przesuwne z niewidocznym systemem prowadnic  •  drzwi do wysokości 3 metrów  •  drzwi bez górnej belki ościeżnicy  • 

Do tego dochodzą drzwi techniczne o właściwościach akustycznych, przeciwpożarowych, dymoszczelne czy przeznaczone do pomieszczeń z wysoką wilgotnością. Wszystkie te rozwiązania z powodzeniem stosujemy we wnętrzach. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanej przez siebie informacji lub rozwiązania, nie oznacza to że jej nie ma. Napisz lub zadzwoń, a uzyskasz odpowiedź. Zapraszamy do kontaktu.

Czym się zajmujemy?

Drzwi renomowanych producentów

Drzwi renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdziesz setki modeli drzwi. Między innymi  takich znanych i sprawdzonych producentów jak PORTA DRZWI, DRE, CAL, INTERDOOR, GERDA, DELTA i inne.

Drzwi na zamówienie

Drzwi na zamówienie

Dla poszukujących  nieszablonowych rozwiązań możemy przygotować projekt i wykonać drzwi na indywidualne zamówienie. Niestandardowe wymiary, nietypowe rozwiązania.

Doradztwo

Doradztwo

Z oferty wielu modeli drzwi, różnych wykończeń, kolorów i rozwiązań technicznych dobieramy te, które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom. Nie zawsze najdroższa opcja jest optymalna. A czasem warto zainwestować w dobre rozwiązanie.

Montaż drzwi

Montaż drzwi

Oferujemy kompleksową obsługę montażu wraz z dostawą. Nasi montażyści  posiadają wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje potwierdzone autoryzacjami producentów drzwi.